Printers, Printers & Ink
HP Laserjet Tank 1020w Printer, Wireless, Print, Hi-Speed USB 2.0, Bluetooth LE, Up to 22 ppm, 150-sheet Input Tray, 100-sheet Output Tray, 25,000-page Duty Cycle, Black and White, 381V6A
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | HP |
| Connectivity Technology | USB |
| Printing Technology | Laser |
| Special Feature | Wireless, Compact, Energy Star, Epeat Qualified, Auto Power On, Portable, Refillable Ink Tank |
| Colour | White Gray |
| Model Name | HP LaserJet Tank 1020w Printer |
| Printer Output | Monochrome |
| Max Print speed Monochrome | 22 ppm |
| Item Weight | 6000 Grams |
| Product Dimensions | 34.9D x 39.1W x 21.5H Centimeters |
₹14,000.00 ₹17,899.00
-
Printers, Printers & Ink
HP Laserjet Tank 1020w Printer, Wireless, Print, Hi-Speed USB 2.0, Bluetooth LE, Up to 22 ppm, 150-sheet Input Tray, 100-sheet Output Tray, 25,000-page Duty Cycle, Black and White, 381V6A
-22%
Printers, Printers & InkHP Laserjet Tank 1020w Printer, Wireless, Print, Hi-Speed USB 2.0, Bluetooth LE, Up to 22 ppm, 150-sheet Input Tray, 100-sheet Output Tray, 25,000-page Duty Cycle, Black and White, 381V6A
Brand HP Connectivity Technology USB Printing Technology Laser Special Feature Wireless, Compact, Energy Star, Epeat Qualified, Auto Power On, Portable, Refillable Ink Tank Colour White Gray Model Name HP LaserJet Tank 1020w Printer Printer Output Monochrome Max Print speed Monochrome 22 ppm Item Weight 6000 Grams Product Dimensions 34.9D x 39.1W x 21.5H Centimeters SKU: HP LaserJet Tank 1020w Printer -
Printers & Ink
HP GT52 70-ML Cyan Original Ink Bottle
Model Name HP GT52 Brand HP Ink Colour Cyan Page Yield 8000 Compatible Devices Compatible with-HP DeskJet GT 5810 All-in-One Printer,HP DeskJet GT 5811 AiO Printer,HP DeskJet GT 5820 AiO Printer,HP DeskJet GT 5821 AiO Printer,HP Ink Tank 310 AiO Printer,HP Ink Tank 315 AiO Printer,HP Ink Tank 318 AiO Printer,HP Ink Tank 319 AiO Printer,HP Ink Tank WL 410 AiO Printer,HP Ink Tank WL 415 AiO Printer,HP Ink Tank WL 418 AiO Printer,HP Ink Tank WL 419 AiO Printer,HP Smart Tank 500 AiO Printer,HP Smart Tank 508 AiO Printer,HP Smart Tank 511 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 518 AiO Printer,HP Smart Tank 519 AiO Printer,HP Smart Tank 530 AiO Printer,HP Smart Tank 531 AiO Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 615 AiO Printer,HP Smart Tank 618 AiO Printer,INK TANK 115 AP,INK TANK 118 AP,INK TANK 119 AP,INK TANK 311 EM AIO LO CN,INK TANK 411 EM WL LO CN SKU: n/a
₹14,840.00 for 3 item(s)
| Weight | 6000 g |
|---|---|
| Dimensions | 34.9 × 39.1 × 21.5 cm |
| Maximum Media Size | 8.5 x 14 inch |
|---|---|
| Power Consumption | 1020 Watts |
| Included Components | LaserJet Tank Imaging Drum, Power Cord, Guides, Regulatory/Support Flyers |
| Print media | Paper (plain) |
| Scanner Type | Sheetfed |
| Max Input Sheet Capacity | 150 |
| Max Copy Speed (Black and White) | 22 ppm |
| Compatible Devices | Smartphones |
| Sheet Size | 8.5×14 |
| Dual-sided printing | Yes |
| Wattage | 1020 Watts |
| Duplex | auto,manual |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Ink Colour | black |
| Additional Printer functions | Print Only |
| Control Method | App |
| Number of Trays | 2 |
| Total USB Ports | 1 |
| Model Series | LaserJet Tank |
| UPC | 196068152970 |
| Printer Ink Type | toner |
| Manufacturer | Canon Vietnam Co., Ltd. Que Vo factory,Lot B1 Que Vo Industrial Park,Que Vo District, Van Duong Ward, Bac Ninh City, Bac Ninh Provinance, Vietnam VN1, HP |
| Form Factor | |
| Item Height | 21.4 Centimeters |
| Item Width | 34.8 Centimeters |
| Product Dimensions | 28.5 x 34.8 x 21.4 cm; 6 kg |
| Item model number | 381V6A |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Hardware Platform | Smartphone |
| Operating System | Linux,Windows 11 |
| Are Batteries Included | Yes |
| Manufacturer | HP |
| Item Weight | 6 kg |
















There are no reviews yet.