Printers, Printers & Ink
HP Smart Tank 584 All-in-One WiFi Colour Printer with 1+1 Year Extended Warranty, Black
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | HP |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Printing Technology | Ink Tank |
| Special Feature | Borderless Printing |
| Colour | Black |
| Model Name | HP Smart Tank 584 |
| Printer Output | Colour |
| Maximum Print Speed (Colour) | 24 ppm |
| Max Print speed Monochrome | 30 ppm |
| Item Weight | 5030 Grams |
₹13,500.00 ₹17,275.00
-
Printers, Printers & Ink
HP Smart Tank 584 All-in-One WiFi Colour Printer with 1+1 Year Extended Warranty, Black
-22%
Printers, Printers & InkHP Smart Tank 584 All-in-One WiFi Colour Printer with 1+1 Year Extended Warranty, Black
Brand HP Connectivity Technology Wi-Fi Printing Technology Ink Tank Special Feature Borderless Printing Colour Black Model Name HP Smart Tank 584 Printer Output Colour Maximum Print Speed (Colour) 24 ppm Max Print speed Monochrome 30 ppm Item Weight 5030 Grams SKU: HP Smart Tank 58 -
Printers & Ink
HP GT52 70-ML Cyan Original Ink Bottle
Model Name HP GT52 Brand HP Ink Colour Cyan Page Yield 8000 Compatible Devices Compatible with-HP DeskJet GT 5810 All-in-One Printer,HP DeskJet GT 5811 AiO Printer,HP DeskJet GT 5820 AiO Printer,HP DeskJet GT 5821 AiO Printer,HP Ink Tank 310 AiO Printer,HP Ink Tank 315 AiO Printer,HP Ink Tank 318 AiO Printer,HP Ink Tank 319 AiO Printer,HP Ink Tank WL 410 AiO Printer,HP Ink Tank WL 415 AiO Printer,HP Ink Tank WL 418 AiO Printer,HP Ink Tank WL 419 AiO Printer,HP Smart Tank 500 AiO Printer,HP Smart Tank 508 AiO Printer,HP Smart Tank 511 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 518 AiO Printer,HP Smart Tank 519 AiO Printer,HP Smart Tank 530 AiO Printer,HP Smart Tank 531 AiO Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 615 AiO Printer,HP Smart Tank 618 AiO Printer,INK TANK 115 AP,INK TANK 118 AP,INK TANK 119 AP,INK TANK 311 EM AIO LO CN,INK TANK 411 EM WL LO CN SKU: n/a
₹14,340.00 for 3 item(s)
| Weight | 5030 g |
|---|---|
| Dimensions | 58.1 × 43.4 × 25.9 cm |
| Product Dimensions | 58.1D x 43.4W x 25.9H Centimeters |
|---|---|
| Maximum Media Size | 22 X 34 Inch |
| Included Components | Ink Bottles |
| Print media | Paper (plain) |
| Scanner Type | Flatbed |
| Max Input Sheet Capacity | 100 |
| Max Copy Speed (Black and White) | 30 ppm |
| Maximum Colour Print Resolution | 4800 x 1200 Dots Per Inch |
| Sheet Size | 8.5 x 11 |
| Maximum Black and White Print Resolution | 1200 x 1200 Pixels |
| Warranty Type | Extended |
| Colour Depth | 24 Bits |
| Dual-sided printing | Yes |
| Max copy resolution colour | 600 dots_per_inch |
| Max copy resolution black-white | 600 dots_per_inch |
| Duplex | Manual |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Ink Colour | Multi Color |
| Additional Printer functions | All In One |
| Output sheet capacity | 30.0 |
| Number of Trays | 2 |
| Total USB Ports | 1 |
| Model Series | Smart Tank 584 |
| Specific Uses For Product | Home, Office, School |
| UPC | 198122116065 |
| Printer Ink Type | Pigment-based (black); Dye-based (color) |
| Manufacturer | HP, HP, Cal-Comp Electronics (Thailand) Public Co., Ltd. 138 Moo 4, Phechkasem Road., Sapang, Kaow Yoi, Petchaburi 76140, Thailand. |
| Form Factor | All-in-One |
| Item model number | 5D1C1A |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | Thailand |
| Item Weight | 5 kg 30 g |
















There are no reviews yet.