Uncategorized
Frontech Adjustable Height Cooling Pad with 2 x 120mm LED Fans for up to 15.6″ Laptops – Silent USB-Powered Laptop Cooler
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Colour | Black-CP-0006 |
| Brand | FRONTECH |
| Material | Metal |
| Item Weight | 520 Grams |
| Product Dimensions | 35.6L x 25.9W x 2.8H Centimeters |
₹579.00 ₹1,200.00
| Weight | 520 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.6 × 28.3 × 3.7 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Ecocentre, Unit-801, EM-4, Sector – V, Kolkata, West Bengal, 700667, Nuevotech Industries Private Limited |
| Colour | Black-CP-0006 |
| Item Height | 37 Millimeters |
| Item Width | 28.2 Centimeters |
| Product Dimensions | 3.6 x 28.2 x 3.7 cm; 520 g |
| Item model number | CP-0006 |
| Manufacturer | Nuevotech Industries Private Limited |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 520 g |















There are no reviews yet.