Cabinet, Computer Accessories
FRONTECH Amber Premium Silver Series Cabinet/Computer Case with HD Audio | ATX/Mini ATX Compatible | Installed 1 x 80 mm Fan, 2 x USB 1.1 | Ideal for Home/Office/Gaming (FT 4322B, Blue)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Motherboard Compatibility | Mini ATX |
| Case Type | Desktop |
| Recommended Uses For Product | Business |
| Colour | Blue |
Availability:
Out of stock
₹1,139.00 ₹2,000.00
Out of stock
| Weight | 2.8 g |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 20.7 × 44.5 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Ecocentre, Unit-801, EM-4, Sector – V, Kolkata, West Bengal, 700284, Nuevotech Industries Private Limited |
| Model | FT-4322B |
| Model Name | FT 4322B |
| Product Dimensions | 43 x 20.7 x 44.5 cm; 2.8 kg |
| Item model number | FT-4322B |
| Compatible Devices | ATX motherboards |
| Number of items | 1 |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Total USB ports | 2 |
| Material | Plastic |
| Manufacturer | Nuevotech Industries Private Limited |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 2 kg 800 g |














There are no reviews yet.