Computer Accessories, Keyboard
FRONTECH KB-0013P Wired Gaming Keyboard | 104 Keys with Rainbow Backlight | 19 Anti-Ghosting Keys | USB Plug & Play | 1.5m Braided Cable | White-Grey | Compatible with Windows 11/10/8/7
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Compatible Devices | Windows Vista |
| Connectivity Technology | USB-A |
| Keyboard Description | Multimedia |
| Recommended Uses For Product | Multimedia |
₹1,009.00 ₹3,000.00
| Weight | 800 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 3.6 × 47.5 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Frontech Private Limited, Frontech Private Limited |
| Series | Wired Gaming Keyboard |
| Item Height | 47.5 Centimeters |
| Item Width | 3.6 Centimeters |
| Product Dimensions | 22 x 3.6 x 47.5 cm; 800 g |
| Item model number | KB-0013P |
| Manufacturer | Frontech Private Limited |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 800 g |















There are no reviews yet.