Uncategorized
FRONTECH HD-32020 Laminator/Lamination Machine, Adjustable Temperature, Over-Thin Design with 4 Rollers, for Office and Home, 1 Year Warranty (LAM-0001, Grey)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Colour | Black::Grey |
| Product Dimensions | 46L x 11W x 18H Centimeters |
| Sheet Size | 320 Millimeters |
| Item Weight | 5050 Grams |
₹3,179.00 ₹7,000.00
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 11 × 18 cm |
| Manufacturer | Ecocentre, Unit-801, EM-4, Sector – V, Kolkata, West Bengal, 700091, Nuevotech Industries Private Limited |
|---|---|
| Brand | FRONTECH |
| Model Number | LAM-0001 |
| Colour | Black::Grey |
| Number of Items | 1 |
| Sheet Size | 320 Millimeters |
| Manufacturer Part Number | LAM-0001 |
| Manufacturer | Nuevotech Industries Private Limited |
| Country of Origin | China |













There are no reviews yet.