Computer Accessories, Keyboard
FRONTECH Dragon Warrior 4 in 1 Gaming Combo Set of Gaming Keyboard with RGB LED Backlit, Mouse with 1200 DPI, Mousepad and Premium Gaming Headphone, (KB-0038P, Black)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Colour | Black |
| Connectivity Technology | Usb |
| Special Feature | RGB Backlighting, High-Precision Mouse, Immersive Headset, Ultra-Smooth Mouse Pad |
| Compatible Devices | Windows XP/2000/ME/VISTA/7/8/10/11, Linux,Mac OS |
Availability:
Out of stock
₹1,429.00 ₹3,000.00
Out of stock
| Weight | 800 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 0.2 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Frontech Private Limited, Frontech Private Limited |
| Colour | Black |
| Item Height | 2 Millimeters |
| Item Width | 25 Centimeters |
| Product Dimensions | 30 x 25 x 0.2 cm; 800 g |
| Power Source | usb powered |
| Operating System | all windows |
| Manufacturer | Frontech Private Limited |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 800 g |















There are no reviews yet.