Printers, Printers & Ink
HP Smart Tank 585 All-in-One WiFi Colour Printer, White
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
₹13,500.00 ₹17,275.00
-
Printers & Ink
HP GT52 70-ML Cyan Original Ink Bottle
Model Name HP GT52 Brand HP Ink Colour Cyan Page Yield 8000 Compatible Devices Compatible with-HP DeskJet GT 5810 All-in-One Printer,HP DeskJet GT 5811 AiO Printer,HP DeskJet GT 5820 AiO Printer,HP DeskJet GT 5821 AiO Printer,HP Ink Tank 310 AiO Printer,HP Ink Tank 315 AiO Printer,HP Ink Tank 318 AiO Printer,HP Ink Tank 319 AiO Printer,HP Ink Tank WL 410 AiO Printer,HP Ink Tank WL 415 AiO Printer,HP Ink Tank WL 418 AiO Printer,HP Ink Tank WL 419 AiO Printer,HP Smart Tank 500 AiO Printer,HP Smart Tank 508 AiO Printer,HP Smart Tank 511 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 515 AiO Printer,HP Smart Tank 518 AiO Printer,HP Smart Tank 519 AiO Printer,HP Smart Tank 530 AiO Printer,HP Smart Tank 531 AiO Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 538 All-in-One Printer,HP Smart Tank 615 AiO Printer,HP Smart Tank 618 AiO Printer,INK TANK 115 AP,INK TANK 118 AP,INK TANK 119 AP,INK TANK 311 EM AIO LO CN,INK TANK 411 EM WL LO CN SKU: n/a
₹14,340.00 for 3 item(s)
| Weight | 5 g |
|---|---|
| Dimensions | 58.1 × 43.4 × 25.9 cm |
| Product Dimensions | 58.1D x 43.4W x 25.9H Centimeters |
|---|---|
| Controller Type | Android |
| Maximum Media Size | 8.5 x 14 inch |
| Included Components | HP Smart Tank 585 All-in-One Printer; HP GT53XL Black Original ink Bottle; HP GT52 Cyan Original Ink bottles; HP GT52 Magenta Original Ink bottles; HP GT52 Yellow Original Ink bottles; HP Black Printhead; HP Tri-color Printhead; Power cord; Ink caution flyer; Setup guide; Reference guide; Regulatory flyers; Warranty flyers |
| Print media | Envelopes, Glossy photo paper, Paper (plain) |
| Scanner Type | Photo |
| Max Copy Speed (Black and White) | 12 ppm |
| Compatible Devices | Smartphones |
| Maximum Colour Print Resolution | 4800 x 1200 dpi |
| Sheet Size | 8.5 x 11 |
| Maximum Black and White Print Resolution | 1200 x 1200 |
| Dual-sided printing | Yes |
| Max copy resolution colour | 4800 x 1200 dpi |
| Max copy resolution black-white | 1200 x 1200 dpi |
| Duplex | Automatic |
| Hardware Interface | USB 2.0 |
| Printer resolution BW vert max | 472 Centimeters |
| Ink Colour | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Additional Printer functions | All In One |
| Control Method | Touch |
| Total USB Ports | 1 |
| Model Series | Smart Tank |
| UPC | 196548866878 |
| Printer Ink Type | Inkjet Ink |
| Supported Media Sizes | A4, A6, B5, Legal (8.5 x 14 inches) |
| Manufacturer | HP, HP |
| Form Factor | Print, Copy, Scan |
| Batteries | 2 12V batteries required. (included) |
| Item model number | 1F3Y4A |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Operating System | Android,Ios,Windows 10,Windows 11,Windows 7 |
| Are Batteries Included | Yes |
| Manufacturer | HP |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 5 kg |
















There are no reviews yet.