Speakers
Toreto Revel 220-220 Watts Bluetooth Tower Speaker, Home Theater Music System, Deep Bass Woofer, Remote Control LED Display, FM, AUX, USB, Mic Input, Karaoke, TV, PC & Smartphone Compatible
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | Toreto |
| Speaker Maximum Output Power | 220 Watts |
| Frequency Response | 20 KHz |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
₹7,999.00 ₹9,999.00
| Weight | 18 g |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 35 × 110 cm |
| Model Name | Revel 220 |
|---|---|
| Speaker Type | Tower |
| Special Feature | Portable |
| Net Quantity | 1 Piece |
| Colour | Black |
| Included Components | 1*Speaker , 1*Remote ,1*Power Cable , 1*Aux Cable , User Manual, 1*Wireless Mic, 1*Antena Cable , Warranty Cable |
| Product Dimensions | 32D x 35W x 110H Centimeters |
| Item Weight | 18 Kilograms |
| Number of Items | 1 |
| Brand Name | Toreto |
| Colour Name | Black |
| Batteries | 12V batteries required. |
| Item model number | tor-1321 |
| Manufacturer | Toreto |
| Item Weight | 18 kg |













There are no reviews yet.