Printers
HP Laserjet 3104Fdw Duplex Monochrome Printer: Print, Copy, Scan, Self Reset Dual Band WiFi with Self Heal, Ethernet, Fast Printing Upto 33Ppm, Easy and Secure Setup,White
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Availability:
Out of stock
₹26,500.00 ₹41,500.00
Out of stock
-
Printers & Ink
HP GT53 90ml Black Original Ink Bottle
Model Name GT53 Ink Bottle Brand HP Ink Colour Black Page Yield 4000 Compatible Devices Printer Special Feature High Yield Compatibility Options Compatible Colour Black Ink Base Water Compatible Printer Models HP SELECTED PRINTERS SKU: GT53 Ink Bottle
₹27,190.00 for 3 item(s)
| Weight | 10.5 g |
|---|---|
| Dimensions | 75.88 × 47.55 × 42.68 cm |
| Maximum Media Size | 8.5 x 14 inch |
|---|---|
| Included Components | HP LaserJet Pro MFP 304fdw PrinterHP Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Print media | Paper (plain) |
| Scanner Type | Flatbed |
| Max Copy Speed (Black and White) | 33 ppm |
| Compatible Devices | Tablets |
| Sheet Size | 8.5 x 11 |
| Colour Depth | 1 bpp |
| Dual-sided printing | Yes |
| Duplex | auto |
| Hardware Interface | Ethernet, USB |
| Ink Colour | black |
| Additional Printer functions | All In One |
| Control Method | App, Remote |
| Model Series | LaserJet Pro MFP |
| UPC | 195122466596 |
| Printer Ink Type | toner, black |
| Supported Media Sizes | Legal (8.5 x 14 inches), Letter (8.5 x 11 inches) |
| Manufacturer | Canon Vietnam Co., Ltd. Que Vo Factory Lot B1 Que Vo Industrial Park, Van duong Ward, Bac Ninh city, Bac NinhProvince, VietnamBAC NINH,Vietnam-0, HP |
| Form Factor | All-in-One |
| Item Height | 42.68 Centimeters |
| Item Width | 47.55 Centimeters |
| Product Dimensions | 75.88 x 47.55 x 42.68 cm; 10.5 kg |
| Item model number | 3G636A |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Hardware Platform | Smartphone |
| Are Batteries Included | Yes |
| Manufacturer | HP |
| Item Weight | 10 kg 500 g |

















There are no reviews yet.