Uncategorized
FRONTECH Fire Pro Wireless Gaming Pad with 2.4GHz | Dual Vibration Motors | RGB Lighting|Trigger Button|Compatible with PS3, PC & Android TV (GP-0002, Black)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Model Name | Wireless |
| Compatible Devices | PC, Windows |
| Controller Type | Gamepad |
| Connectivity Technology | USB C |
₹1,709.00 ₹3,500.00
| Weight | 250 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 11.5 × 6.8 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Frontech Private Limited, Frontech Private Limited |
| Series | Wireless |
| Colour | Black |
| Item Height | 6.8 Centimeters |
| Item Width | 11.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 16 x 11.5 x 6.8 cm; 250 g |
| Item model number | GP-0002 |
| Power Source | USB Powered |
| Hardware Platform | Android, PC, PlayStation 3 |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Frontech Private Limited |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 250 g |













There are no reviews yet.