Computer Accessories, Keyboard
FRONTECH PrecisionFlow USB Keyboard – Ergonomic Design & Silent Typing for Windows (FT-1671)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | FRONTECH |
| Compatible Devices | Windows Vista |
| Keyboard Description | Multimedia |
| Recommended Uses For Product | Multimedia |
| Product Dimensions | 13.4L x 2.5W x 43.6H Centimeters |
Availability:
Out of stock
₹350.00 ₹450.00
Out of stock
| Weight | 370 g |
|---|---|
| Dimensions | 13.4 × 2.5 × 43.6 cm |
| Brand | FRONTECH |
|---|---|
| Manufacturer | Ecocentre, Unit-801, EM-4, Sector – V, Kolkata, West Bengal, 700186, Frontech Private Limited |
| Series | Frontech Wired Keyboard |
| Item Height | 43.6 Centimeters |
| Item Width | 2.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 13.4 x 2.5 x 43.6 cm; 370 g |
| Item model number | FT-1671 |
| Manufacturer | Frontech Private Limited |
| Item Weight | 370 g |















There are no reviews yet.