Printers & Ink
Epson 001 Ink 4 Colors For (L4150,L4160,L6160,L6170,L6190) (Set Of 4),Multi-Color Pack
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
₹2,573.00 ₹3,190.00
| Weight | 600 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 10 × 12 cm |
| Brand | Epson |
|---|---|
| Manufacturer | canon |
| Model | T664 |
| Product Dimensions | 17 x 10 x 12 cm; 600 g |
| Item model number | T664 |
| Ink Colour | Multicolor |
| Printing Media Type | Paper (plain) |
| Printer Output Type | multiple colors |
| Printing Technology | Inkjet |
| Supports Dual Sided Printing | No |
| Compatible Devices | Printer |
| Special Features | Multicolor Ink, Water-based |
| Number of items | 4 |
| Manufacturer | canon |
| Item Weight | 600 g |









![HP OfficeJet Pro 9720 Wide Format All-in-One Printer - Print, Scan, Copy,Wireless, Auto Document Feeder, Auto Duplex, Touchscreen, Quiet Mode; Input Capacity of up to 250 sheets - [53N94C]](https://i0.wp.com/domucomputer.com/wp-content/uploads/2025/11/D1-4.jpg?resize=300%2C300&ssl=1)
There are no reviews yet.