Smart Phones & Tablets, Smartphones
realme P3 Lite 5G Charger in The Box (Midnight Lily, 128 GB) (6 GB RAM)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Availability:
Out of stock
₹11,499.00 ₹12,999.00
Out of stock
| Weight | 196 g |
|---|---|
| Dimensions | 16.57 × 7.62 × 0.79 cm |
| OS | Android 15 |
|---|---|
| Product Dimensions | 16.57 x 7.62 x 0.79 cm; 196 g |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | RMX3943 |
| Connectivity technologies | Bluetooth |
| Other display features | Wireless |
| Resolution | 2340 x 1080 |
| Form factor | smartphone |
| Colour | Midnight Lily |
| Battery Power Rating | 6000 Milliamp Hours |
| Whats in the box | Power Adapter |
| Manufacturer | Realme Mobile India Private limited |
| Item Weight | 196 g |















There are no reviews yet.