Printers, Printers & Ink
Smart Ink Tank 521 All-in-One Printer Multi-Function Color Ink Tank Printer (Black)
7 days Service Centre Replacement
Free Delivery
Under 30KM In Durg City
Under 30KM In Durg City
1 Year Warranty
Open Box Delivery
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
Delivery & Installation By DOMU COMPUTER
| Brand | Generic |
| Connectivity Technology | USB |
| Printing Technology | Smart Ink Tank |
| Special Feature | Refillable Ink Tank |
| Colour | black |
| Model Name | Smart Ink Tank |
| Printer Output | Colour |
| Maximum Print Speed (Colour) | 5 ppm |
| Max Print speed Monochrome | 15 ppm |
| Product Dimensions | 38D x 30W x 30H Centimeters |
Availability:
Out of stock
₹8,000.00 ₹14,854.00
Out of stock
-
Printers, Printers & Ink
Smart Ink Tank 521 All-in-One Printer Multi-Function Color Ink Tank Printer (Black)
-46%
Printers, Printers & InkSmart Ink Tank 521 All-in-One Printer Multi-Function Color Ink Tank Printer (Black)
Brand Generic Connectivity Technology USB Printing Technology Smart Ink Tank Special Feature Refillable Ink Tank Colour black Model Name Smart Ink Tank Printer Output Colour Maximum Print Speed (Colour) 5 ppm Max Print speed Monochrome 15 ppm Product Dimensions 38D x 30W x 30H Centimeters SKU: n/a
₹8,840.00 for 3 item(s)
| Weight | 5000 g |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 30 cm |









![HP OfficeJet Pro 9720 Wide Format All-in-One Printer - Print, Scan, Copy,Wireless, Auto Document Feeder, Auto Duplex, Touchscreen, Quiet Mode; Input Capacity of up to 250 sheets - [53N94C]](https://i0.wp.com/domucomputer.com/wp-content/uploads/2025/11/D1-4.jpg?resize=300%2C300&ssl=1)




There are no reviews yet.